N O M A D I

Forum za clanove saveza Nomadi
 
PrijemTražiRegistruj sePristupi

 

 Cinovi clanova saveza

Ići dole 
AutorPoruka
lule
Admin
lule

Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.02.2007

Cinovi clanova saveza Empty
PočaljiNaslov: Cinovi clanova saveza   Cinovi clanova saveza Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 8:08 pm

Vojni činovi



Warband................0-2.000

Slingers...............2.001-6.000

Axeman...............6.001-15.000

Spearman...............15.001-25.000

Swordsman...............25.001-50.000

Chosen Swordsman...............50.001-100.000

Pikeman...............100.001-150.000

Berserker...............150.001-300.000

Night Raider...............300.001-600.000

General Bodyguard...............600.001-1.000.000

General...............1.000.001-
Nazad na vrh Ići dole
http://nomadi.editboard.com
lule
Admin
lule

Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.02.2007

Cinovi clanova saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinovi clanova saveza   Cinovi clanova saveza Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 9:00 pm

Specijalni činovi

Ataman

Wizard

Druid

Warlord

Screeching Women

Naked Fanatic

Head Hurler
Nazad na vrh Ići dole
http://nomadi.editboard.com
 
Cinovi clanova saveza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
N O M A D I :: Ogame :: Pravila saveza-
Skoči na: